Looge enda ettevõttest meeldejääv esmamulje silmapaistva logovaibaga!

 

Logovaibaga saate vahetusvaiba, mis tutvustab meeleolukalt Teie ettevõtet klientidele ja külastajatele. Samaaegselt saate tõhusa vahetusvaiba, mis peatab mustuse leviku ja kaitseb põrandaid kulumise eest.

Kõik ettevõtted soovivad silma paista. Logovaip aitab seda teha! Berendsen pakub Teile võimalust disainida enda ettevõtte logoga vaip, enda ettevõtte logo värvides vaip või lihtsalt meelepärane disainvaip.

Logovaiba tellimise protsess on kerge- andke meile enda soovist teada ning meie tegeleme juba ülejäänuga. 

Berendseni logovaibaga on Teile tagatud pilgupüüdja, mis tervitab kliente, külastajaid ja töötajaid ning kaitseb samal ajal tõhusalt põrandaid.

Logovaibaga saavutate kõrgema puhtustaseme, samal ajal enda ettevõtet tutvustades. Nii saate klientidele ja külastajatele enda ettevõtte külastuse veelgi meeldejäävamaks teha!

 

Berendsen on maale toonud uudse toote- HD-LOGOVAIP. HD logovaip annab Teile veelgi enam võimalusi enda ettevõtte reklaamimiseks. 150 erinevat värvitooni annavad parema võimaluse luua keerukaid disaine ning pilte- seda kõike kõrgresolutsiooniliselt!

 

SAADAVAL OLEVAD SUURUSED:

Logovaipa on võimalik tellida paljudes erinevates mõõtudes* ning lisaks ka erinevates kujundites nt: ring, poolring, ovaal ning poolovaal. (erikujundites vaipade puhul on kindlaks määratud kindlad suurused).

*Logovaiba suurim laius võib olla 2 meetrit ning pikkus 4,5 meetrit.

Tutvuge HD-logovaibaga
video icon

Tutvuge HD-logovaibaga

Võtke meiega ühendust

Nimi*
 
 
Suunakood*
 
Telefoni number*
 
 
Kommentaar*
 
 
Firma nimi*
 
 
E-mail*
 
 
 
 

Veel sarnaseid tooteid

http://www.berendsen.ee/vip-vaip
http://www.berendsen.ee/vip-vaip
VIP vaip

VIP vaip

http://www.berendsen.ee/etno-vaip
http://www.berendsen.ee/etno-vaip
ETNO vaip

ETNO vaip

http://www.berendsen.ee/puuvillavaip
http://www.berendsen.ee/puuvillavaip
Puuvillavaibad

Puuvillavaibad