Tugev ja eriliselt väljatöötatud pind haarab taldadelt mustuse juba esimesel kokkupuutel.

 

Tervitage enda kliente juba esimesest sammust alates!

Efektiivse puhastusvahendina toimiv moodulrest aitab Teil esitleda oma ettevõtet Teile soodsal viisil. Kuna moodulrest peatab mustuse sissekäigu juures, siis püsivad põrandad kauem puhtad ja nende eluiga pikeneb. Olge uuenduslik ning vahetage tavapärased terasrestid ja kookosvaibad välja kaasaegsete lahenduste vastu! 

Tänu uuenenud ääresüsteemile saate moodulresti kasutada kõikjal. Tekstiilkattega moodulrest on ideaalne ja kulumiskindel lahendus niisketesse kohtadesse. See vähendab oluliselt põrandal libisemise ohtu nii Teile, kui ka külastajatele.

Moodulrest pannakse kokku tükkidest ehk moodulitest. See võimaldab kujundada täiesti isikupärase lahenduse. Tugev ja eriliselt väljatöötatud pind haarab taldadelt mustuse juba esimesel kokkupuutel. Tugev ja kulumiskindel nitriilkumm talub rasket koormust ja hoiab vaiba kindlalt paigal.

 

Standardsuurused: moodulid 200 x 200 mm, 100 x 400 mm.

Kõrgus: 11 mm, 12 mm või 16 mm.

Kasutamine: moodulresti saab paigutada sissekäikude juurde nii süvendisse kui ka tasapinnale, nii siseruumidesse kui ka välja. Moodulrest on eriti sobiv suurte põrandaalade jaoks. Seda tüüpi vaip on väga kulumiskindel ning talub kuni 1 tonni koormust. 

Võtke meiega ühendust

Nimi*
 
 
Suunakood*
 
Telefoni number*
 
 
Kommentaar*
 
 
Firma nimi*
 
 
E-mail*
 
 
 
 

Lisaks moodulrestile pakume

http://www.berendsen.ee/puuvillavaip
http://www.berendsen.ee/puuvillavaip
Puuvillavaip

Puuvillavaip

Loe lisaks
http://www.berendsen.ee/klassikaline-nailonvaip
http://www.berendsen.ee/klassikaline-nailonvaip
Nailonvaip

Nailonvaip

Loe lisaks

Comfort kummivaip

Comfort kummivaip

Loe lisaks