Visioon ja väärtused

Tänu suurepärasele koostööle meie klientidega ja läbi innovatsiooni tuntakse meid kui turu parimana, uute standardite loojana ja teenuste arendajana, olles kasumlik kõikidele meie partneritele.  Me oleme siin, et arendada ja pakkuda väärtust lisavaid tekstiili-, hügieeni- ja ohutuslahendusi. 

Meie visioon suurendab unikaalset Berendsen teeninduskultuuri tagamaks esmaklassiline klienditeenindus, toetab meie grupi mainet ning suurendab grupi ühtekuuluvustunnet.

Peale meie visiooni on meie töötajad- juhatusest tootmistöölisteni- juhitud teatud käitumismallidest, mida meie ettevõttes hinnatakse. Me kasutame neid enda igapäevases töös nii ettevõtte sisestes kui ka välistes tegevustes.

 

 

Me oleme pühendunud, et anda klientidele parimat, mis meil pakkuda on. Me kasutame iga antud võimalust, et müüki suurendada ja enda tegevust tõhusamaks muuta. Me naudime väljakutseid, töötame innu ja entusiasmiga, et oma eesmärke täita. 

 

 

Me hoolime enda töö kvaliteedist, inimestest kellega töötame ning maailmast, milles elame. Me kuulame ja vaatame tulevikku, et pakkuda just seda, mida klient vajab. Me loome kliendisuhteid, kus austus on mõlemalt poolt antud ning tunnustatud.

 

 

Me usaldame üksteist, et teeme alati otsuseid, mis on head meie ettevõttele, klientidele ja ühiskonnale. Me julgustame enda töötajaid olema produktiivsemad ja otsima innovaatilisemaid lahendusi. Me usaldame üksteist, et teeme õiget asja, õigel ajal ja õigel eesmärgil.

 

Parima teenuse pakkumiseks kasvatame meeskondade vahel häid suhteid, et siduda inimesi ning jagame enda teadmisi klientide ja partneritega. Meie meeskond on saamas osaks meie klientide meeskondades. 

 

Me tegeleme alati ohutuse probleemidega juure tasandil ning ei piirdu vaid tagajärgede kõrvaldamisega. Selline lähenemine toetab meie ambitsioone saamaks paindlikumaks ning innovatiivsemaks ettevõtteks, kust igaüks läheb koju ohutult. Tulemuseks on „täieliku ohutuse“ põhimõte kõigi heaoluks. 

 

 

Me täidame enda lubadusi. Sellega loome usaldust ja näitame meie sisemist tugevust. Vaatamata olukorra raskusele jääme ausaks enda väärtustele ja järgime neid alati.

Nende põhimõtetega tõuseme esile, jätkame olemast tugev ettevõte ning oleme võimelised  investeerima tulevikku ja looma pikaajalisi suhteid kõigi klientidega sõltumata nende suurusest ja tegevusvaldkonnast. 

Veel Berendseni kohta

http://www.berendsen.ee/ajalugu
http://www.berendsen.ee/ajalugu
Berendseni ajalugu

Berendseni ajalugu

Lugege lisaks
http://www.berendsen.ee/kontakt
http://www.berendsen.ee/kontakt
Kontakt

Kontakt

Lugege lisaks